• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Бізнесмен Єгор Левченко розкрив подробиці діяльності "волонтера" Маймана, — ЗМІ

Бізнесмен Єгор Левченко розкрив подробиці діяльності Михайла Маймана-Помогайбо, який позиціонує себе як "волонтер і ветеран"

Михайло Майман-Помогайбо
Фото: "РБК-Україна"
Реклама на dsnews.ua

Про суть конфлікту з Михайлом Майманом, який неодноразово ставав героєм скандальних публікацій у ЗМІ, та про його схеми Єгор Левченко розповів в інтерв'ю одеському блогеру Стасу Домбровському, повідомляє "РБК-Україна".

Зокрема, Левченко стверджує, що Майман-Побогайбо "вкрав гроші, які призначалися в перші дні війни для блага України", та назвав його людиною, яка "знаходиться поза мораллю і законом".

"Замість того, щоб спрямувати ці гроші на благі цілі — вона їх розпилює, прожирає і витрачає на повій", — заявив Левченко.

Щодо участі адвоката, а нині добровольця Андрія Циганкова, який раніше представляв інтереси Маймана, але потім відмовився від співпраці, Левченко зазначив: "Він не бреше, що Циганков приймав гроші, всі переговори зі мною щодо допомоги вів Моня (Майман), стикував моїх людей з людьми Циганкова".

Водночас, вважає він, ці питання мають вивчити правоохоронці.

"Тільки я не зрозумію наше доблесне ДБР або тих, хто повинен цим займатися… Вони могли б посадити їх поряд і запитати – гроші давали? Давали. Напиши, де?" — каже підприємець.

У розмові за Стасом Домбровським Єгор Левченко також розповів про оборонну структуру, яку нібито очолював Помогайбо.

"Він ніякий не командир батальйону Архангела Михайла. Це створено було формування в Києві, яке в останню чергу мало їхати воювати… Воно потім розсипалося, на мою думку, всі кудись розсмокталися", — зазначив Левченко.

Єгор Левченко також заявив про нібито причетність Маймана до рейдерства вдома у вдови бізнесмена.

"Неважливо, хто у 2020 році довів чоловіка Інни до самогубства, відібрали ресторани, заводи, пароплави… І Моня, як падальник, побіг відбирати у слабкої самотньої жінки будинок. Знайшов колишню дружину (померлого), з якою вони розійшлися 10 років як, підробив документи, користуючись своїми покровителями. Відео є, як Моня виганяв жінку на вулицю", — стверджує Левченко.

"Ми зараз вставляємо йому палиці в колеса з приводу віджимання будинку.Найняли купу хороших юристів, залучили громадськість.Був суд, де має бути прийняте одне з незаконних рішень, але суддя, побачивши громадськість, юристів, людей, почала перевзуватись", — додав підприємець.

    Реклама на dsnews.ua