• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Більшість українців підтримують запровадження санкцій проти кума Путіна, — опитування

На початку березня 45% опитаних відповіли, що добре знають про санкції щодо Віктора Медведчука, ще 41,5% — "дещо чули про це". Ще 13% респондентів заявили, що "вперше про них чують"

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова, передає "ДС".

Серед усіх опитаних 54% підтримують запровадження цих санкцій (серед тих, хто знав про ці санкцій ще до проведення соціологічного опитування — 61%), не підтримують ці санкції — відповідно 21% і 23%.

Майже дві третини (63,5%) опитаних зазначають, що їх ставлення до Віктора Медведчука після запровадження цих санкцій не змінилося, 20% — що воно погіршилося, а 5% — що воно покращилося.

Половина (51,5%) опитаних відповіли, що їх ставлення до президента Володимира Зеленського після запровадження цих санкцій не змінилося, 21% — що воно покращилося, а 17% — що воно погіршилося.

Дослідження проведене Центром Разумкова з 5 по 9 березня 2021 року по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Методом інтервʼю "віч-на-віч" за місцем проживання було опитано 2018 респондентів. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Нагадаємо, раніше за рішенням РНБО були запроваджені санкції проти Віктора Медведчука та його оточення. Їх підозрюють у фінансуванні тероризму на окупованих РФ територіях Донбасу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua