• USD 29.3
 • EUR 30.6
 • GBP 35.6
Спецпроєкти

Бренд, що створює українську чоловічу моду з італійською філософією

Andreas Moskin – український динамічний бренд чоловічих костюмів, який стрімко встиг підкорити серця найпалкіших шанувальників класики та кежуал стилю

Andreas Moskin
Andreas Moskin
Реклама на dsnews.ua

Гостями бренду стають визначні українці серед яких урядовці та політики, представники фінансово-економічних, освітніх та медичних інституцій, ведучі та актори. Дотримуючись легендарних італійських кравецьких традицій, костюми Andreas Moskin створюються із найкращих італійських лекал із максимальною увагою до кожної деталі та шва. 

Віднедавна в бренді АМ кожен чоловік може реалізувати своє бачення стильного образу. Завдяки унікальній технології "made to measure" тут індивідуально для кожного гостя розробляються лекала із подальшим підбором тканин та створенням того самого ексклюзивного костюму.

У чому ж переваги індивідуального пошиття костюму?

 • Пошиття здійснюється відповідно до усіх параметрів вашої фігури, що гарантує ідеальну посадку виробу.
 • У вас є можливість самостійно обирати тканину та, безпосередньо, кольорову гаму вашого костюму.
 • Враховуються абсолютно всі ваші побажання та бачення щодо деталей самого виробу.
 • Індивідуальне пошиття костюму завжди свідчить про оригінальність, особливість та, без сумніву , неповторність кожної особистості.

Не менш важливе значення мають саме тканини, які обираються для пошиття. Drago, Holland&Sherry, Loro Piana, Scabal, Ermenegildo Zegna – тканини цих світових лідерів присутні в бібліотеці тканин Andreas Moskin.

Більш того, бренд надає перевагу тканинам Super 120-160’S, що свідчить про маркування саме елітних тканин. "SUPER" означає, що ця тканина виготовляється ​​із супертонкої вовни (волокна). Наступне — цифровий еквівалент, де, скажімо, "120" – коефіцієнт високої крутки нитки, де сама нитка скручена на 120 оборотів на дециметр. Додаток "S" ідентифікує саме напрям крутки, а саме те, що це відбувалося проти годинникової стрілки.

Окрім того, у бренді ви можете створити не тільки костюм своєї мрії, а й сорочку, пальто та довершену пару взуття. Все це та навіть більше вам запропонують топстилісти Andreas Moskin.

Однією з унікальних особливостей цього бренду є те, що на костюм кожен гість одержує пожиттєву гарантію, що відповідає беззаперечній якості та далекоглядній політиці бренду.

Andreas Moskin щоразу стає ближчим до поціновувачів чоловічої класики та безкомпромісної якості. Індивідуальне пошиття костюму в бренді Andreas Moskin – це можливість кожного долучитися до створення дизайнерського виробу та втілити власні стильні ідеї в реальність. 

Бутики Andreas Moskin:

 • м. Київ вул. Антоновича 3,
 • м. Львів вул. Франка 45,
 • м. Харків вул. Культури 6,
 • м. Одеса вул. Катериненська 58.

0 800 331 609, сайт — https://andreasmoskin.com/

Мистецтво Andreas Moskin — це не про створення костюмів, а про створення дизайнерських шедеврів з погляду на унікальність кожної особистості.

  Реклама на dsnews.ua