• USD 28.4
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Будуть без зарплати: МОЗ зобов'язало медиків, комунальників та чиновників щепитися від COVID-19 до 31 січня

Співробітники органів місцевого самоврядування, комунальних служб та медики мають вакцинуватися від коронавірусної інфекції до 31 січня поточного року

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства охорони здоров'я, повідомляє "ДС".

Так, 31 січня 2022 року набирає чинності наказ Міністерства охорони здоров'я від 30 листопада 2021 року, що розширив перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

Згідно з наказом, до списку тих, хто підлягає обов'язковій вакцинації проти COVID-19 на період дії карантину, додаються працівники:

  • органів місцевого самоврядування;
  • закладів охорони здоров'я державної та комунальної форм власності;
  • комунальні підприємства, установи та організації.

Працівники цих установ, які не отримають щонайменше одну дозу вакцини проти COVID-19 до 31 січня, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Ця вимога не стосується людей, які мають абсолютні протипоказання до щеплень від коронавірусної хвороби та медичний висновок на підтвердження цього.

Як повідомляла "ДС", у Міністерстві охорони здоров'я заявили, що для українців, які купили підроблений сертифікат про вакцинацію від коронавірусу, але хоче зробити щеплення від COVID-19, передбачена "вакцинаційна амністія".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua