• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Чаус №2. Шарій задумав розіграти своє викрадення, щоб "спливти" у Росії, — Telegram

Скандальний блогер Анатолій Шарій, підозрюваний в державній зраді, готує імітацію свого викрадення

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив анонімний Telegram-канал "Карточный Офис", який пов'язують з Офісом президента, передає "ДС".

"Анатолій Шарій готує імітацію власного викрадення. За геніальним задумом блогер має зникнути на кілька днів з поля зору, запустивши одночасно чутку про те, що його викрали, як (суддю Миколу) Чауса з Молдови."Васьок"(як ласкаво називає Анатолій дружину) повинна написати тривожну публікацію і теж зникнути з радарів на ча ", — йдеться в повідомленні каналу без вказівки джерела інформації.

Разом з тим зазначається, що поки незрозуміло, навіщо це треба блогеру. "Можливо, хоче стривожити українську владу, а може збирається спливти в Росії", — припустили автори каналу.

Сам Шарій поки ніяк не прокоментував інформацію, що надходить, мабуть, з Банкової. Можливо, одіозний блогер, який довгий час ховається за межами України, зараз більше стурбований протистоянням з іншими проросійськими діячами. Зокрема, з Андрієм Портновим й Оленою Лукаш:

Як писала "ДС", 16 лютого СБУ оголосила Анатолію Шарію про підозру у вчиненні державної зради. За даними ЗМІ, на початку червня суд наклав арешт на майно та активи Шарія в Іспанії, Канаді та Росії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua