• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Депутатка Київради спровокувала ДТП з важкими наслідками: стали відомі подробиці

Депутат Київської міської ради Ярина Ар'єва, яка є донькою народного депутата Володимира Ар'єва, спровокувала ДТП в Оболонському районі столиці в листопаді 2022 року, в результаті чого жінка-пішохід отримала травми. Однак зараз з'явилася інформація, яка, як стверджує депутат, є провокацією та не відповідає дійсності

Реклама на dsnews.ua

Про це Ярина Ар'єва повідомила у своєму Facebook, передає "ДС".

"ДТП відбулось під час блекауту півроку тому, ввечері 27 листопада. Постраждала жінка раптово вийшла на дорогу без світловідбиваючих елементів, я не встигла зреагувати. Добре, що їхала з дозволеною швидкістю, що показала експертиза. Моя родина одразу почала допомагати цій жінці з лікуванням, чому є всі підтвердження. Мені дуже шкода і я, як водій, визнаю свою провину. І ми зараз з представниками постраждалої жінки завершуємо перемовини щодо цієї справи", — пояснила вона.

При цьому вона відкинула інформацію про те, що під час скоєння ДТП перебувала у стані наркотичного сп'яніння.

"Я НЕ ВЖИВАЛА НІЯКИХ НАРКОТИКІВ! Експертиза, зроблена після ДТП нічого не виявила і у мене навіть не забрали водійські права. Раптом через півроку випливає експертиза зі слідами наркотиків, яких я не вживала", — підкреслила вона.

На думку Ар'євої, інформація про наркотики може бути цілеспрямованою дискредитацією з боку УПЦ МП через активну позицію в питанні Києво-Печерської Лаври.

"Я останні два місяці активно брала участь в акціях проти УПЦ біля Лаври. Ієрархи моспатріархату мають великий вплив на правоохоронні органи і це є явно спланована дискредитація", — зазначила вона, підкресливши, що повністю співпрацює зі слідством.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua