• GBP 49.4

Євро-2020: Бундестім "б'є" Роналду і Ко (ФОТО)

У матчі 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2020 збірна Німеччини на "Мюнхен Арені" перемогла національну команду Португалії з рахунком 4:2

Для німців це стало 11-й перемогою в 19 очних протистояннях з португальцями, передає "ДС".

Збірна Німеччини активно почала матч. Вже на 5-й хвилині Госенс у видовищному стрибку забив з гострого кута після прострілу Кімміха. Після перегляду VAR, арбітр Ентоні Тейлор відмінив взяття воріт, зафіксувавши офсайд.

І майже відразу ж одна з наступних контратак португальців стала результативною. Бернандо Сілва зробив фантастичний діагональний пас через половину поля. Жота вибіг один на один з Нойером і зумів віддати направо Роналду — 1:0.

Забивши гол португальці знову віддали мʼяч супернику і продовжували грати другим номером, успішно стримуючи натиск суперника.

Ситуація змінилася на 35-й хвилині. Спершу Госенс вже без офсайду потужно вдарив після чого мʼяч від ноги Хаверца влетів у порожні ворота. А через 4 хвилини простріл Кімміха в свої ворота замкнув Геррейеро — 1:2.

Після перерви команди продовжували грати на високих швидкостях.

На 51-й хвилині збірна Португалії допустила ту ж помилку на правому фланзі оборони, залишивши простріл Госенса без належної уваги. Цього разу відзначився Хаверц.

На 60-й хвилині рахунок став розгромним. Робін Госенс переграв Рафу Сілва й ударом головою забив 4-й мʼяч.

Після цього футболісти Німеччини розслабилися, за що відразу ж були покарані. Роналду впевнено відіграв на лицьовій лінії, відпасував назад на Жоту, де гравець "Ліверпуля" забив свій перший мʼяч на турнірі.

Скоротити рахунок міг на 79-й хвилині Ренату Саншеш, однак його потужний постріл на себе прийняла штанга німецьких воріт.

Нагадаємо, матч Чемпіонату Європи в групі F між збірними Франції та Німеччини завершився мінімальною перемогою чинних чемпіонів світу з рахунком 1:0.

Як повідомляла "ДС", 15 червня в групі F збірна Португалії виграла у національної команди Угорщини з рахунком 3:0. Лідер Португальців Кріштіану Роналду встановив одразу два рекорди.

Редактор: Віктор Костенко