• EUR 42.4
  • GBP 49.6
Спецпроєкти

Євро-2020: Італія в екстра-таймі "дотиснула" Австрію (ВІДЕО)

Збірна Італії перемогла національну команду Австрії у матчі 1/8 фіналу Євро-2020 з рахунком 2:1

Італійці святкують гол у ворота збірної Австрії

Поєдинок відбувся у Лондоні на стадіоні "Вемблі", передає "ДС".

Основний час матчу закінчився з рахунком 0:0. При цьому збірна Австрії виглядала нітрохи не гірше за італійців, які заслужено вважалися фаворитами протистояння.

У другому таймі гравець австрієць Марко Арнаутович відкрив рахунок ударом головою, але його гол був відмінений після перегляду VAR через офсайд.

Першого зарахованого мʼяча довелося чекати аж до екстра-тайму, коли на 95-й хвилині відзначився Федеріко К'єза, який головою прийняв "шкіряного", елегантно обіграв опонента та лівою ногою пробив голкіпера — 1:0.

Другий м'яч забив на 105-й хвилині Матео Пессіна, який спочатку взагалі не потрапив у заявку на Євро-2020.

Австрія не здавалася і у другому екстра-таймі їй вдалося скоротити рахунок. Після кутового відзначився Саша Калайджич, який в оточенні чотирьох суперників зміг пробити в падінні головою.

Австрійці кинулися в атаку, проте забити другий гол не зуміли.

Італія проходить до чвертьфіналу, де зустрінеться з переможцем матчу Бельгія — Португалія.

Нагадаємо, раніше збірна Данії стала першим учасником чвертьфіналу Євро-2020, обігравши національну команду Уельсу з розгромним рахунком 0:4.

Редактор: Віктор Костенко