• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1

Євро-2020: Угорщина сенсаційно відібрала очки у Франції

Збірна Франції, яка є чинним чемпіоном світу з футболу, в Будапешті на стадіоні "Пушкаш Арена" зіграла 1:1 з командою Угорщини в матчі другого туру Євро-2020

Гравці збірної Угорщини святкують гол у ворота французів

Рахунок у поєдинку першими відкрили угорці, передає "ДС".

Це сталося на 2-й доданій до першого тайму хвилині, коли Фіоло вдало обігрався з Шолоі, потім втік від Варана, увірвався на швидкості до штрафної французів і сильно пробив у ближній кут повз Льоріса — 1:0.

У другому таймі тиск збірної Франції зростав і на 66-й хвилині рахунок став рівним. Мбаппе зачепився за мʼяч у чужій штрафній, зробив пас від лицьової, Орбан припустився помилки, виносячи круглого, і Грізманн, залишившись без опіки, відправив його точно в сітку.

Як повідомляла "ДС", 15 червня в групі F збірна Португалії виграла у національної команди Угорщини з рахунком 3:0. Лідер Португальців Кріштіану Роналду встановив одразу два рекорди.

Редактор: Віктор Костенко