• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Євро-2020: Зеленський сфотографувався з формою збірної України, яка "вміє шокувати"

Президент Володимир Зеленський зробив фото з новою формою збірної України з футболу, у якій наша команда зіграє на Євро-2020

Володимир Зеленський з формою збірної України
Володимир Зеленський з формою збірної України / instagram.com/zelenskiy_official
Реклама на dsnews.ua

Фото він опублікував на своїй сторінці у Instagram, передає "ДС".

"Нова форма національної збірної України з футболу точно особлива. Вона вміє шокувати. На ній — декілька важливих символів, що обʼєднують українців від Луганська до Ужгорода, від Чернігова до Севастополя. Наша країна — єдина й неподільна. Крим — це Україна", — написав президент.

Зазначимо, на футболці — 95 номер. Ймовірно, це — відсилка до назви однієї з місцевостей Кривого Рогу, у якій довгий час мешкав нинішній президент України, а також — до назви студії "Квартал 95", яку заснував Зеленський.

Також примітним є те, що обриси на футболці є ледь помітними. Втім, це можна пояснити особливостями освітлення локації, у якій було зроблено фото.

Як повідомляла "ДС", національна збірна України виступатиме на Євро-2020 в новій формі з написом "Слава Україні!" і обрисом карти нашої держави.

Депутат Держдуми Росії Дмитро Свіщєв вважає, що УЄФА має заборонити збірній України виступатиме в патріотичній формі на чемпіонаті Європи.

Нагадаємо, раніше офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова назвала "обманкою" зображення карти України з окупованим Кримом на формі футболістів національної збірної.

УЄФА у відповіді на запит російських журналістів заявила, що форма збірної України з футболу відповідає всім правилам екіпірування команд на майбутньому Євро-2020.

Російський футбольний союз направив листа до УЄФА, в якому звернув увагу на неприпустимість "політичних гасел" на формі збірної України.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua