• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Favbet Foundation передав броньований автомобіль для потреб українських захисників

Полк поліції особливого призначення у Київській області отримав від благодійного фонду Favbet Foundation броньований автомобіль Volkswagen Transporter.

Автомобіль для потреб українських захисників
Автомобіль для потреб українських захисників
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили у прес-службі компанії Favbet, передає "ДС"

Це перший автомобіль з партії, що буде передано українським захисникам найближчим часом.

"Тисячі волонтерів та благодійних фондів зараз працюють задля перемоги. Команда Favbet Foundation також виконує свій обов'язок, але це краплина в морі в порівнянні з тим, що роблять наші військовослужбовці на передовій", — зазначає Ігор Сірук, голова наглядової ради Favbet Foundation.

Авто буде використовуватися Полком поліції особливого призначення у Київській області для транспортування особового складу та невеликих вантажів для забезпечення потреб українських захисників. За словами командира ППОП ГУНП в Київській області, це суттєво допоможе захисникам під час ліквідації наслідків надзвичайних подій та ситуацій.

Нагадаємо, Favbet Foundation — благодійний фонд, заснований у 2020 році компанією Favbet. Фонд запроваджує ініціативи у сфері освіти, здоров'я та спортивного розвитку. Наразі 95% проектів орієнтовані на допомогу країні та армії.

    Реклама на dsnews.ua