• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Favbet передав військовим комп’ютерну техніку на 730 тис. грн

За 4 місяці активної фази війни росії проти України за сприяння компанії Favbet та Favbet Foundation на потреби Збройних Сил України передано комп’ютерну техніку загальною вартістю 730 тис. грн

Favbet Foundation
Favbet Foundation
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії, передає "ДС".

Зокрема, в різні підрозділи ЗСУ передали комплекти рацій Motorola SL1600, планшети, принтери, системні блоки та монітори.

Нагадаємо, Favbet Foundation – благодійний фонд, заснований 2020 року компанією Favbet. Фонд впроваджує ініціативи у сфері освіти, здоров'я та спортивного розвитку. Як раніше повідомляли медіа, наразі 95% проєктів орієнтовані на допомогу країні та армії.

Як відзначили в компанії, на потреби Збройних Сил України вже перераховано напряму та через благодійні організації понад 5 млн грн, передано 5 тонн пального, надано допомогу для купівлі трьох машин швидкої допомоги для миколаївських медиків та 8 авто, два з яких броньовані. Щомісяця з жовтня 2021 року Фонд перераховує 100 тис. грн для реабілітації воїнів.

Окрім того, у м. Загреб (Хорватія) відкрито Центр адаптації для переселенців з України з метою безкоштовного вивчення хорватської та англійської мов, надання психологічної підтримки та гуманітарної допомоги.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua