• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Гетманцев блиснув знанням російської мови на прикладі "мінету Кошкіної"

Народний депутат провладної фракції "Слуга народу" Данило Гетманцев недвозначно й образливо висловився на адресу української журналістки Соні Кошкіній

Реклама на dsnews.ua

Скандального нардепа збентежив недавній пост Кошкіної, в якому вона висловилася про відсутність партійної дисципліни в "Слузі народу", передає "ДС".

"Те, що Соня Кошкіна займається моралізаторством щодо поведінки "слуг народу", не дивно. Дивно, чому вона не знає, як пишеться слово мінет", — написав Гетманцев у себе в Telegram.

Примітно, що він і сам допустив кілька помилок в короткому пості:

Пост Кошкіної, який так розбурхав Гетманцева, був опублікований увечері 20 квітня. У ньому журналістка вказала на відсутність належної реакції керівництва фракції й партії "Слуга народу" на скандали з Миколою Тищенком та Євгеном Шевченком.

"Микола (Тищенко, — прим."ДС") просто недоторканний. Що б він не зробив, нічого йому не буде. Навіть якщо він завтра посеред сесійної зали зніме штани і демонстративно накладе купу, все йому пробачать. Спишуть на його "специфічність". Як і Шевченко. Спасибі, що хоч не Путіну мінет зробив — вже добре. Немає у них ні партійної дисципліни, ні честі, ні моралі. Нічого. І, так. Рейтингово, це все лягає на Президента", — написала Кошкіна.

Як бачимо, слово "мінет" журналістка написала правильно. В цьому випадку можливі два варіанти: або Кошкіна виправила свій пост, або сам Гетманцев не знає, як воно пишеться.

Нагадаємо, раніше Данило Гетманцев назвав штрафи за відмову обслуговувати українською мовою "дурною нормою".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua