• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Ватажки "ЛНР" і "ДНР" оголосили терміновий призов на військову службу

Бойовики підконтрольних Росії "ДНР" і "ЛНР" оголосили військовий призов на окупованих територіях Донбасу

Реклама на dsnews.ua

Ватажок невизнаної "ДНР" Денис Пушилін ще 25 березня видав "указ" про призов на військову службу 200 громадян віком від 18 до 27 років строком на пів року, передає "ДС".

"Здійснити з 1 квітня по 15 липня 2021 року призов на військову службу громадян 1994-2003 років народження, які прибувають в запасі", — сказано в "указі" терориста.

Своєю чергою ватажок бойовиків невизнаної "ЛНР" Леонід Пасічник теж видав "указ" про набір на нібито навчання військово-облікових спеціальностей, який пройде з 1 квітня по 30 вересня, пишуть "Новости Донбасса".

"Навчання" буде також тривати протягом шести місяців на базі "народної міліції ЛНР" і буде прирівняне до проходження військової служби. Планують набрати 200 осіб у віці від 18 до 27 років.

"На цей момент в "ЛНР" і "ДНР" служба у незаконних збройних формувань ведеться за контрактом. Однак серед місцевих жителів ходять розмови про можливе введення строкової служби. Вперше збори будуть проводиться протягом пів року — це може бути першим кроком до введення строкової служб", — пише видання.

Як повідомляла "ДС", раніше головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак заявив, що Росія наростила кількість військ біля кордонів України, а також на території тимчасово окупованого Криму і Донбасу.

Також повідомлялося, що російська сторона в Тристоронній контактній групі проігнорувала ініціативи України та ОБСЄ щодо забезпечення з 00:00 1 квітня всеосяжне припинення вогню.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua