• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Існує загроза російського наступу вглиб України, — розвідка

Російська Федерація готова до широкомасштабних провокацій проти України, в тому числі до наступу вглиб території нашої країни

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передає "ДС".

"Російська Федерація завершує підготовку комплексу заходів, який має на меті спонукання нашої держави на військову відповідь на ворожі дії окупантів на лінії зіткнення сторін на сході України, розширення російської військової присутності на території так званих ДНР та ЛНР за рахунок введення регулярних підрозділів збройних сил РФ, мотивуючи це необхідністю захисту в самопроголошених республіках російських громадян (насправді – громадян України, яким примусово протягом останніх років видавали паспорти РФ). Крім того, не виключається спроба просування російських окупаційних військ углиб території України", — йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що російські дипломати та пропаганда будуть подавати це як миротворчі заходи у відповідь на "агресивні дії ЗСУ".

Нагадаємо, раніше глава Генштабу Руслан Хомчак заявив, що Росія наростила кількість військ біля кордонів України і на території тимчасово окупованого Криму і окремих районів в Донецькій і Луганській областях. У звʼязку з цим США висловили свою стурбованість.

Як писала "ДС", у Кремлі заявили, що зосередження військових сил РФ біля кордонів України не повинно нікого турбувати, а "бути напоготові" зобовʼязує активність НАТО.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua