• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Як зробити SEO-просування ефективним і швидко домогтися результату

Сучасні реалії такі, що той, хто перебуває в топі пошукової видачі, завжди отримує найбільше клієнтів. І якщо вже ви хочете ефективно конкурувати у своїй ніші, необхідно докласти чимало зусиль, щоб вийти в топ-10, топ-5 або ще краще — в топ-3!

Реклама на dsnews.ua

Але як це зробити, не витративши багато часу, сил і, що важливо, грошей?

Ми готові запропонувати два варіанти дій. Перший — для тих, кому результат потрібен швидше, але хто готовий вкласти трохи більше. І другий — для тих, хто хоче максимально заощадити, але готовий витратити час і сили для досягнення результату.

Тепер докладніше!

Варіант №1. SEO-просування від фахівців

Якщо ви не хочете розбиратися у всіх тонкощах пошукового просування, вивчати безліч джерел інформації, експериментувати з власним сайтом і зайвий раз ризикувати, наполегливо рекомендуємо замовити SEO просування сайтів у Києві у профільній компанії та позбавити себе зайвого клопоту. Це дасть вам як мінімум три найважливіші переваги:

  • Досягнення результатів у визначені терміни.
  • Гарантія дотримання стратегії просування.
  • Можливість сконцентруватися на важливих завдань для вашого бізнесу.

Але що робити тим, хто з якоїсь причини не хоче звертатися до фахівців і користуватися їхніми послугами? Для них доступне альтернативне рішення.

Варіант №2. SEO-просування своїми силами

Якщо у вас є час і бажання, то займатися SEO-просуванням сайту ви цілком можете самостійно. Але будьте готові до того, що далеко не всі завдання вдасться вирішити без сторонньої допомоги. Так чи інакше доведеться звертатися до більш досвідчених SEO-експертів. А їхні послуги теж не безкоштовні. І тим не менше деякі з наступних етапів SEO-розкрутки ви дійсно можете виконати самостійно:

Аудит сайту. Насамперед необхідно ретельно вивчити сайт на предмет наявності будь-яких проблем і недоробок. Дуже часто навіть нові сайти виявляються недостатньо оптимізованими для подальшого ефективного просування. І без попереднього аудиту робити будь-які дії недоцільно.

Збір семантичного ядра. Ключові слова і фрази необхідні для ефективного SEO-просування. Потрібно не просто зібрати релевантну семантику, а й правильно її систематизувати, розподілити між різними сторінками, сформувати коректну структуру сайту. 

Внутрішня оптимізація. На цьому етапі проводиться оптимізація метаданих, заголовків, текстових матеріалів, зображень та інших елементів сайту, виправлення виявлених під час аудиту помилок, доопрацювання структури тощо. Тобто всі "внутрішні" роботи.

Підготовка контенту. Контент має ключове значення для просування сайту. Унікальні, експертні, корисні і при цьому SEO-оптимізовані тексти будуть приводити нову цільову аудиторію, залучати її, демонструвати вашу експертність і найголовніше — продавати. А тому приділяйте контенту особливу увагу!

Зовнішнє просування. Це насамперед лінкбілдинг — нарощування зовнішньої посилальної маси. Тобто розміщення текстів із посиланнями на ваш сайт на інших майданчиках, згадки компанії на форумах, у соцмережах, на сайтах із запитаннями та відповідями, інше.

Аналіз і поліпшення результатів. SEO-просування неможливе без постійного аналізу та оптимізації стратегії. Ви повинні постійно аналізувати, яких результатів і за допомогою яких інструментів зуміли досягти. У такий спосіб можна оптимізувати робочий процес і домогтися вищих показників за менших витрат часу, сил і коштів.

Подальші роботи з поліпшення сайту. Вихід у топ пошукової видачі — це не фінал. SEO-просування — це безперервний процес, який ніколи не припиняється. Щойно ви зупинитеся, конкуренти одразу ж почнуть витісняти вас із перших позицій. І це може статися швидше, ніж ви очікуєте.

Ну а тепер дайте собі відповідь на запитання: чи готові ви взяти на себе частину цих робіт або одразу всі? І чи зможете ви реалізувати кожен етап належним чином? Якщо не впевнені у своїй відповіді, то для вас найкращим рішенням буде звернутися до SEO-студії. Інакше ви ризикуєте даремно витратити власний час, сили та гроші.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua