• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Як обрати нитки для вишивки у Львові

Нитки – один з матеріалів, за допомогою якого можна створювати вироби ручної роботи, такі як картини, гобелени, серветки, вишиванки тощо. А про те, як правильно обрати нитки та на що звернути увагу – далі у статі

Нитки для вишивки
Нитки для вишивки
Реклама на dsnews.ua

Особливості та правила підбору ниток у Львові

Перед тим, як купити нитки у Львові, радимо подумати, для чого вони будуть використовуватись. Це допоможе уникнути проблем, коли були підібрані неправильні матеріали з низькою якістю або основою, що не підходить для створення візерунків та гладі певного типу.

Подумайте, якою буде товщина робочої основи, на якій тканині ви будете вишивати, а ще – чи потрібні вам однотонні або ж різнокольорові нитки. Оцініть, наскільки яскравою ви хочете бачити фінальну картинку, чи вона навпаки, повинна мати пастельні відтінки.

Обираючи нитки, зверніть увагу на наступні різновиди:

  1. Муліне: нитки, які найбільш розповсюджені, мають міцну основу та великий ступінь стійкості до стирання. Такі нитки, як правило, виготовляються з єгипетської бавовни й мають структуру з шістьох окремих волокон, які надають загальній нитці більшої стійкості на розрив.
  2. Шерстяні: на відміну від муліне, мають більший об’єм, досить пишні, а тому підходять виключно для роботи по тканині з підвищеною щільністю. Найчастіше використовуються для створення ковдр, подушок, простирадл та гардин.
  3. Шовкові: найміцніша нитка, яка підходить для використання людьми, що вже мають неабиякий досвід. Має досить високу ціну, а ще швидко псується й забруднюється.
  4. Металізовані: нитки у стилі металік підходять як для вишивки, так і для декоративного оздоблення. У своєму складі містять синтетичні волокна, які надають характерного блиску та міцності.

На особливу увагу заслуговують нитки, які мають люмінесцентну основу. З їх допомогою можна створити візерунок, що матиме змогу світитись у темряві або ж буде переливались особливими кольорами під час прогулянки увечері.

Купити нитки у Львові з доставкою

Знайти якісні, недорогі нитки ви зможете на сторінках сайту https://www.zoloteruno.com.ua/. У магазині "Золоте Руно" ви зможете придбати не лише якісні нитки з Індії, Китаю, Франції, Німеччини та України для власної творчості, а ще й аксесуари та багато іншого.

А також крамниця має зручний каталог продукції з фільтрами для швидкого пошуку, й дає можливість отримати товари у будь-якій точці України завдяки доставці від Нової Пошти. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua