• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Кузін роз'яснив, як працюватиме транспорт у "жовтій" та "червоній" карантинній зоні

У "жовтій" і "червоній" карантинних зонах в Україні наразі не планують обмежувати рух транспорту

У МОЗ хочуть посилити вимоги до транспорту під час карантину
У МОЗ хочуть посилити вимоги до транспорту під час карантину
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів головний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв'ю "РБК-Україна", передає "ДС".

За його словами, у "жовтій" зоні обмеження для транспорту не передбачені.

Для регіонів "червоної" зони повноваження щодо встановлення обмежень в громадському транспорті покладені на регіональні комісії з надзвичайних ситуацій.

"Тобто по суті обласні комісії можуть приймати рішення про призупинення транспорту або обмеження його роботи на рівні області. Але поки що мова про закриття чи про обмеження руху транспорту не йде", — зазначив Кузін.

Він пояснив, що повне скасування також неможливе, тому що від цього залежать інфраструктурні питання, робота об'єктів критичної інфраструктури на рівні областей.

"Повне закриття транспорту в деяких областях відбувалося, однак абсолютно логічно запровадити натомість більш жорсткі епідемічні та профілактичні вимоги до автотранспортного засобу", — заявив головний санлікар.

Він уточнив, що йдеться про контроль за використанням масок, дезінфекцію, провітрювання та відсутність скупчення як на місцях очікування, так і в самому транспорті.

Як писала "ДС", за словами Ігоря Кузіна, у "червоній" карантинній зоні в Україні продуктові магазини працюватимуть з певними обмеженнями, однак висувати умови щодо обов'язкової вакцинації відвідувачів поки не планується.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua