• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Кузьменка відреагувала на листування Дугар із Зеленським

Обвинувачена у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Яна Дугар має право ставити питання президенту Володимиру Зеленському, який є гарантом Конституції

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила інша обвинувачена у цій справі Юлія Кузьменко, інформує "ДС".

Вона залишила свій коментар під постом Дугар, в якому та попросила "з розумінням поставитися" до її листування з президентом Володимиром Зеленським.

"Володимир Зеленський є Гарантам Конституції. Наші конституційні права, якнайменше на свободу, були порушені. Я, хоч і не в курсі листування, але вважаю доречним право Яни ставити питання до Гаранта", — написала Кузьменко.

Судячи з коментарів підписників Дугар, більшість з них вітають її намагання "достукатися" до президента і вважають, що вона має на це право. Втім, деякі переконані, що вона зробила помилку і закликали не довіряти Зеленському.

Коментарів третього фігуранта "справи Шеремета", Андрія Антоненка, щодо листування Дугар з президентом станом на 09.10 21 травня не надходило.

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський, відповідаючи під час пресконференції 20 травня на запитання щодо справи про вбивство журналіста Павла Шеремета, заявив, що спілкується з однією з обвинувачуваних — Яною Дугар. Він також продемонстрував частину SMS-листування з нею.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua