• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

"ЛНР" на засіданні Тристоронньої групи звинуватила Київ у блокуванні обміну полоненими

В "ЛНР" заявили, буцімто представники Києва на переговорах по Донбасу блокують обмін полоненими

"ЛНР"
"ЛНР"
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила прессекретар "делегації ЛНР" в ТКГ Марія Ковшар, передає "ДС" із посиланням на РИА Новости.

У вівторок відбулася відеоконференція гуманітарної підгрупи по Донбасу. Раніше "керівник робочої групи ЛНР з обміну військовополоненими" Ольга Кобцева заявила, що "ЛНР" розшукує на підконтрольній Києву території близько 50 осіб.

За словами Ковшар, Київ блокує обговорення питань зняття звинувачень із переданих у ході обмінів осіб (процесуального очищення), а також нових обмінів.

"Питання обмінів досі блокується Києвом. Представник України продовжує розповідати анекдоти замість відповіді на питання координатора про ситуацію з процесуальним очищенням", — заявила представниця терористів.

"Прессекретар делегації" нагадала: терористи хочуть, щоби Київ забезпечив у найкоротші терміни виконання всіх необхідних процедур щодо зняття звинувачень у відповідності із зобов'язаннями від грудня 2019 року і квітня 2020 року й інформував про хід їх виконання гуманітарну підгрупу.

Нагадаємо, українська сторона в рамках переговорів щодо обміну полоненими на Донбасі просить повернути близько 100 осіб. При цьому спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович сказав, що Росія намагається примусити Україну до прямих переговорів із так званими "ДНР" і "ЛНР", використовуючи для цього питання обміну утримуваними особами. Тому, серед іншого, процес обміну затягується.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua