• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

"Маленькі свідки війни": У Болгарії відкрилася виставка з малюнками українських дітей

На станції метро "Сердіка", що в столиці Болгарії Софії, 14 травня відкрилася інтерактивна виставка з малюнками українських дітей, намальованими в перші дні повномасштабного вторгнення Росії

Виставка з малюнками українських дітей, які стали свідками війни
Виставка з малюнками українських дітей, які стали свідками війни
Реклама на dsnews.ua

Виставка створена місцевою креативною Агенцією 121 та київським Музеєм дитячої творчості, передає "ДС".

Організатори зазначають, що спеціально розроблені конструкції дозволяють "побачити війну так, як її бачать українські діти".

"В умовах війни жертв немає тих, хто страждає менше, або більше. Однак саме діти часто не мають слів, щоб висловити свої переживання, за них "кричать" їхні малюнки . Ми хотіли відтворити цю їхню правду, бо вона є невід’ємною частиною великого конфлікту. Ця виставка вимагає сміливості та серця", – каже Геновєва Андрєєва - керівничка Агентства 121, що створила творчу концепцію виставки.

"Ми почали збирати цю колекцію майже з перших днів війни. Просто відчули, що це – важливо. Важливо, щоб діти продовжували малювати і важливо зберегти ці унікальні свідчення війни для історії. Ця виставка – також приклад того, що навіть діти в цій війні працюють на перемогу та підтримують один одного. Завдяки прикріпленим до стендів POS-терміналам кожен відвідувач виставки може зробити пожертву в фонд допомоги дітям – тимчасовим переселенцям", – зазначає Наталія Склярська з Музею дитячої творчості.

Виставка є мандрівною та демонструватиметься протягом теплого сезону в  різних локаціях Софії та Болгарії.

Основною метою проекту є збір коштів на нагальні потреби дітей-біженців у Болгарії через Фонд "Для українських дітей-біженців", створений Національною мережею для дітей.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua