• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Мати Саакашвілі вимагає, щоб до нього у в'язницю пустили закордонних лікарів

Стан експрезидента Грузії, громадянина України Михайла Саакашвілі, який перебуває в ув'язненні, погіршився

Михайло Саакашвілі
Михайло Саакашвілі
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила мати політика Гіулі Аласанія, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Погіршилися ті симптоми, що були, — головний біль, проблеми зі сном, тремор, оніміння рук і ніг", — сказала вона після відвідування Саакашвілі у в'язниці міста Руставі.

"Моєю вимогою залишається — допустити лікарів і не лише наших, грузинських. Ми плануємо привезти лікарів з-за кордону, і нам мають дати цю можливість", — додала Аласанія.

За її словами, Саакашвілі оглянув невролог, який виписав медикаменти. Вона додала, що її син потребує "нормального обстеження".

Гіулі Аласанія також зазначила, що Михайло Саакашвілі загалом налаштований оптимістично і вважає, що тимчасово перебуває у в'язниці.

"Дуже поспішає нарешті вийти звідти і бути вільним", — сказала вона.

Раніше один із адвокатів Саакашвілі Георгій Мшвенієрадзе заявив, що до експрезидента досі не пропустили його особистого лікаря. Він повідомив, що адвокати розглядають можливість звернутися до суду через те, що політику не дають можливості у в'язниці отримати альтернативне медичне обслуговування.

Як писала "ДС", понад 200 прихильників ув'язненого експрезидента Михайла Саакашвілі припинили масове голодування в Грузі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua