• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Медицина в смартфоні: онлайн-хаб Doc.ua представив медичний мобільний додаток

Реклама на dsnews.ua

Медичний онлайн-хаб Doc.ua представив мобільний додаток, унікальні можливості для клієнтів і анонсував вихід на нові ринки

Додаток доступний на платформах Android та iOS і є першим в Україні універсальним мобільним рішенням, де зібрано 1,5 тис. закладів охорони здоров'я, 11,4 тис. лікарів і близько 300 тис. відгуків від користувачів. У додатку українці зможуть вибрати лікаря за фахом, досвідом, оцінками, місцем і вартістю послуг, записатися до нього на прийом, а після залишити відгук. Важливою функцією сервісу є можливість записатися на лабораторний аналіз, придбати медичні препарати або отримати аудіоконсультацію.

Також Doc.ua уклав меморандуми про співпрацю з Міністерством охорони здоров'я України, Київською, Черкаською та Херсонською обласними адміністраціями.

"Ми раді, що такі компанії, як Doc.ua, які вже мають великий досвід впровадження медичних послуг онлайн, створюють абсолютно новий рівень взаємодії "лікар-пацієнт". Я вірю, що разом ми зможемо створити медицину майбутнього в Україні, - зазначив Ярослав Кучер, заступник міністра охорони здоров'я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації. - У цьому році ми плануємо інтегрувати єдину онлайн-систему, яка допоможе зменшити бюрократичне навантаження на лікарів і пацієнтів. Наприклад, підписати декларацію з лікарем можна буде легко і швидко, без фізичної присутності".

Протягом першого півріччя поточного року компанія створила сервіс аудіоконсультацій з лікарями, довідковий онлайн-тест на коронавірус, розширила базу, додавши нових медичних фахівців і нові клініки.

"Сьогодні нам довіряють понад 1 млн українських користувачів. З кожним оновленням ми наближаємося до мети - створити онлайн-екосистему з можливістю ведення електронної карти в смартфоні. Це стане проривом в обслуговуванні пацієнтів. Не треба буде згадувати, робили вам щеплення від кору, була у вас вітрянка в дитинстві і коли ви хворіли ангіною - все це буде у вашій онлайн-карті. Ми будуємо світ, в якому бути здоровим просто - і це здорово надихає", - розповідає Сергій Казанцев, засновник Doc.ua.

Doc.ua розширює свою присутність в інших країнах і в цьому році вийшов на ринки Казахстану, Узбекистану і Молдови.

"Doc.ua стане причиною революційних змін у системі охороні здоров'я нашої країни. Ми розуміємо величезний потенціал розвитку екосистеми проєкту, адже вирішувати таку глобальну проблему в медицині, як зручний доступ до сервісів, значить покращувати життя мільйонів людей. Тому, маючи такий крутий досвід, команду експертів та насправді велику мрію, ми віримо, що Doc.ua буде сильним українським брендом у світі. Такими ринками, де ми заявимо про себе, стануть Грузія, Азербайджан, країни Балтії та ОАЕ, - додає Ігор Ліскі, стратегічний інвестор Doc.ua і голова наглядової ради групи компаній "Ефективні інвестиції". - Наша мета - стати номер один на ринку, бути прикладом діджиталізації і нового підходу до сфери охорони здоров'я на всіх ринках нашої присутності".

Ребрендинг медичного онлайн-хаба Doc.ua зробило маркетингове агентство Fedoriv agency.

    Реклама на dsnews.ua