• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Медведчук погодився з рішенням суду по книзі про Стуса

Народний депутат, один з лідерів "Опозиційною платформи — За життя" Віктор Медведчук відмовився оскаржувати рішення суду щодо заборони розповсюдження книги Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні видавництва Vivat, яке випустило книгу, передає "ДС".

"Медведчук не буде оскаржувати в суді рішення щодо скасування заборони на розповсюдження книги «Справа Василя Стуса» Вахтанга Кіпіані. 19 березня 2021 року Апеляційний суд скасував заборону книжки «Справа Василя Стуса». Однак після оголошення цього рішення Віктор Медведчук упродовж двох місяців міг подати касаційну скаргу. Днями ця можливість у нього вичерпалася", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 19 жовтня 2020 року Дарницький райсуд Києва заборонив поширення книги історика і журналіста Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса" за позовом нардепа від ОПЗЖ, кума президента Росії Володимира Путіна Віктора Медведчука і зобовʼязав видалити з книги згадки про останньому. Справа стосується книги про дисидента Василя Стуса, яку Віктор Медведчук вимагає заборонити через нібито приниження його честі та гідності, а також порушення його ділової репутації. Кіпіані і видавництво повністю заперечують такі звинувачення.

Автор книги заявив, що не буде вилучати фрагменти зі згадками про одіозного нардепа.

Видавництво "Віват" віддало в друк новий тираж книги "Справа Василя Стуса".

Київський апеляційний суд 21 січня 2021 року провів перше засідання за скаргою видавництва Vivat на рішення Дарницького райсуду столиці, який заборонив поширення книги "Справа Василя Стуса". Суд постановив стягнути з Медведчука відшкодування витрат видавництва Vivat на розгляд справи в розмірі 139,5 тисяч гривень.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua