• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

В МОЗ вирішили не вакцинувати чиновників залишковими дозами: в чому причина

Міністерство охорони здоров'я України скасувало дозвіл на вакцинацію публічних осіб позачергово залишковими дозами вакцини проти коронавірусу

Максим Степанов
Максим Степанов
Реклама на dsnews.ua

Про це профільний міністр Максим Степанов заявив в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", передає "ДС".

"Я підписав наказ. Ми внесли зміни. Ми прибрали всіх публічних осіб щодо залишкових доз. Тепер не буде цих надлишкових доз, якими можуть вакцинуватися публічні особи. Виключно люди, які підпадають під 1 чи 2 етап вакцинації", — заявив глава МОЗ.

Степанов зазначив, що зараз поширюються чутки, що деякі люди хочуть в будь-який спосіб зробити щеплення вакциною Pfizer.

"Зараз вже поширюються чутки, що тим чи іншим способом деякі люди хочуть вакцинуватися саме Pfizer. Тому виключно це медики, громадяни старші 80 років, хто перебуває в інтернатах. Нам потрібно захистити ці категорії людей", — наголосив він.

Нагадаємо, на початку кампанії вакцинації в МОЗ дозволили публічним особам, журналістам і ветеранам АТО/ООС отримати щеплення проти коронавірусу позачергово, але залишковими дозами. Поза чергою вакцинували і священиків.

Як відомо, першим з українських чиновників публічно вакцинувався проти COVID-19 саме міністр охорони здоровʼя Степанов.

Як писала "ДС", за минулу добу, 15 квітня, щеплення проти коронавірусу в Україні отримали 13 520 осіб, це на 2224 менше, ніж напередодні. Станом на ранок 16 квітня всього вакциновано 432 817 українців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua