• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

МВД РФ пропонує включити мешканців ОРДЛО до "програми переселення співвітчизників": що це означає

Міністерство внутрішніх справ Російської Федерації пропонує включити жителів окупованого Донбасу до державної програми переселення співвітчизників

Реклама на dsnews.ua

Це дає право переселитися в певні регіони з гарантією житла, працевлаштування та грошових допомог, передає "ДС" із посиланням на "РИА Новости".

Так, міністерство готує відповідний указ, яким пропонується внести зміни для надання жителям окремих районів Донецької та Луганської областей України права подачі заяв про участь у державній програмі та отримання свідоцтва учасника державної програми на території Російської Федерації.

Відзначимо, програма пропонує охочим переселитися в пріоритетні для уряду Росії регіони пільги, грошову допомогу, роботу і в деяких випадках житло.

Як повідомляла "ДС", раніше уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що жителів ОРДЛО змушують брати участь у виборах до Держдуми РФ, а в разі відмови — погрожують штрафами і звільненнями.

Прессекретар президента Сергій Никифоров підкреслив, що вибори в Держдуму на Донбасі будуть юридично нікчемними. Однак місцеві жителі можуть узяти в них участь.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua