• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

На Закарпатті лише цими вихідними запрацює перший центр масової COVID-вакцинації

На Закарпатті у вихідні, 19-20 червня, відкриється перший центр масової вакцинації від коронавірусу. Він буде в обласному "ПАДІЮНІ" в Ужгороді

Реклама на dsnews.ua

Про це "Суспільному Закарпаття" повідомили два джерела, передає "ДС".

Як зазначається, у центрі працюватиме мобільна бригада Ужгородського центру первинної медико-санітарної допомоги.

"У суботу та неділю наша бригада буде вакцинувати людей, які записалися через "Дію", які будуть іти в живу чергу CoronaVac-ом. Вакцинація у нас починається більш швидкими темпами, вакцина постійно поступає, тобто перебоїв з вакцинами вже нема. Тобто, всі охочі будуть вакцинуватися", — повідомила головна сімейна лікарка міста Тетяна Козак.

Як повідомляється, вакцинація буде відбуватися у фоє на другому поверсі та у великих кабінетах.

Нагадаємо, перші 14 центрів масової вакцинації в містах України відкрилися 5-6 червня. Тоді прищепили 15 025 осіб (у Києві — 5048), з них 6457 в суботу і 8568 в неділю.

12-13 червня в столичному Центрі вакцинації проти COVID-19, створеному на базі МВЦ, було вакциновано 6410 осіб. Загалом у 15 областях України та в місті Києві працювали понад 50 центрів масової вакцинації проти коронавірусу.

Як писала "ДС", МОЗ України розглядає можливість щосезонної вакцинації від COVID-19 і готується до цього. Яким чином і в який період це буде відбуватися, стане відомо, коли дослідження підтвердять точну тривалість імунітету після імунізації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua