• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Нацрада призначила перевірку телеканалу "НАШ" через терориста "ЛНР" в ефірі

Реклама на dsnews.ua

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення призначила телеканалу "НАШ" позапланову перевірку. Причиною цього стало шоу "П'ятниця. Вечір", в якому 4 грудня по відеозв'язку взяв участь представник "ЛНР" Родіон Мірошник

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Нацради в четвер, 10 грудня, передає "ДС".

Повідомляється, що до Ради звернулася Служба безпеки України і громадянин А. Петров. Національна рада зафіксувала в цей день передачу "Пʼятниця. Вечір", а також його трансляцію в повторі 6 грудня о 20:52. У студії були присутні експерти, політики, народні депутати України, які обговорювали реалізацію Мінських угод.

"У передачі Родіон Мірошник висловив протиправні твердження стосовно територіальної цілісності України і недоторканості її кордонів, безпідставно загострював увагу на збройній агресії на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, намагався виправдати дії незаконних військових формувань і сепаратистські настрої населення ОРДЛО, звинуватив Україну в невиконанні Мінських домовленостей, а також в «обстрілах» окупованої території. Також він висловлював російські погляди, зокрема про те, що Російська Федерація не є учасником конфлікту на Донбасі", — йдеться в повідомленні Нацради телебачення і радіомовлення.

Обставини порушень будуть зʼясовані в ході позапланової перевірки, яка буде проводитися з 24 грудня по 15 січня 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua