• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Очільник МОЗ пообіцяв у 8 разів збільшити кількість кисневих станцій у лікарнях

До кінця 2022 року в українських лікарнях буде 385 кисневих станцій, тоді як у липні 2021 року їх було лише 50

Віктор Ляшко
Віктор Ляшко
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час робочого візиту до Одеської області, передає "ДС" із посиланням на сайт МОЗ

"118 кисневих станцій були закуплені за кошти урядової субвенції та наразі монтуються в лікарнях. Окрім того, ДП "Медичні закупівлі України" придбало додатково 225 станцій, їх постачання здійснюється вже зараз. Таким чином, після завершення робіт за один рік кількість постійно діючих кисневих станцій в Україні збільшиться майже у 8 разів", — сказав Ляшко.

У МОЗ зазначили, що продуктивність однієї такої станції — 500 л/хв. Кожна з них має у комплекті додаткові газоаналізатори, витратоміри та можливість дистанційного керування. Завдяки цьому лікарня зможе відстежувати, скільки вона отримує кисню та якої якості.

Наразі обладнання для автономної генерації кисню вже встановлюється в регіонах, у лікарнях, які надають допомогу пацієнтам, хворим на коронавірусну інфекцію.

Нагадаємо, станом на ранок 5 лютого в Україні виявили 42 533 нові випадки COVID-19. Це на 1 255 випадків менше, ніж напередодні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua