• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Образа України і кидання паспортів: жінку притягнули до відповідальності (ВІДЕО)

Жінці, чиї діти в Харкові кинули на землю українські паспорти та образливо висловлювалися на адресу держави, вручено протокол про адміністративне правопорушення

Реклама на dsnews.ua

Про це сьогодні, 19 травня, повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає "ДС".

За його даними, порушницю звуть Інна П. Раніше ЗМІ писали, що жінку звати Людмила Чмульова. Геращенко також повідомив, що прикордонники заборонили їй виліт через відсутність дозвільних документів на виїзд неповнолітніх дітей за межі України.

"Громадянці Інні П. не треба валити з хворої голови на здорову, а просто знати і дотримуватися Закону. За образи на адресу держави і Народу України у нас не передбачено відповідальності. На жаль … А ось за дрібне хуліганство і невиконання обовʼязків по нормальному вихованню дітей відповідальність нехай не велика, але є. Сьогодні вранці громадянці Інна П. під час вильоту з аеропорту Харкова за тими самими правильно оформленими виїзними документами на дітей поліцією був вручений протокол за статтею 173 КУпАП — дрібне хуліганство і 184 КУпАП за ухилення від нормального виховання дітей. Ми нікому не дозволимо знущатися з українського паспорта!" — написав заступник міністра у себе в Facebook.

Водночас Геращенко побажав "громадянці Інні П. і її трьом діткам хорошого відпочинку". "Сподіваюся, в майбутньому ні мама, ні її діти не будуть порушувати Закон", — додав Геращенко.

Він також опублікував відео, на якому жінці вручають протокол про адміністративне правопорушення. На цьому відео присутній не та жінка, яка була на скандальному відео з киданням паспортів. Ймовірно, вона і є матірʼю дітей і знімала те відео.

Також можна припустити, що жінка, яка безпосередньо кидалася паспортами, є сестрою Інни Олександрівни П.

Як писала "ДС", 18 травня в мережі зʼявилося відео, на якому жінка і двоє неповнолітніх дітей кидають на землю українські паспорти і грубо висловлюються на адресу держави в цілому. Згодом зʼясувалося, що жінку, поведінка якої обурила мережу, звуть Людмила Чмульова, вона, ймовірно, живе в Харкові або в Харківській області. За словами самої жінки, відео з киданням паспортів — фейкове. Також Чмульова поскаржилася на цькування в мережі і пообіцяла найближчим часом розповісти свою версію події.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua