• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Переселенці стикаються з проблемами при спробі в'їхати в окупований Крим

Реклама на dsnews.ua
Переселенці з Криму зі скаргами звернулися до міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Рєзникова

Відеозвернення до Рєзнікова розмістила в соціальній мережі Facebook переселенка Наталія Лютікова, передає "ДС".

Пости, позначені #ні_стіні, розміщують в соцмережі і інші користувачі.

За словами переселенки, із-за прийнятого 14 березня постанови уряду №291 українці стикаються з труднощами при спробі потрапити на окупований півострів.

"Люди страждають на КПВВ від знущань в транзитній зоні, коли їх там залишають під відкритим небом від 5 до 15 годин чекати дозволу з Києва на те, можна чи не можна громадянам України в'їхати в Україну", - заявила Лютікова.

#КПВВ_КРИМ #НІ_СТІНІВідкрите звернення до Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.Пане Міністре, звертаюсь до Вас від імені тисяч своїх земляків, які не можуть показати свої обличчя, бо проживають на території , яка захоплена ворогом. Не робіть послугу агресору, відмініть розпорядження № 291 від 14.03.2020р. Прошу кожного, хто знає, що Крим -це Україна 🇺🇦, про репост. Це дуже важливо.Anton KorynevychТаміла ТашеваАндрій Демченко

Gepostet von Natalya Lyutikova am Freitag, 5. Juni 2020

Вона зазначила, що ситуація на кордоні з Росією - зовсім інша, там пройти контрольну зону можна за півгодини або годину.

"Воно (розпорядження. - ред.) грає на руку агресору, грає на руку російській пропаганді. Тому що те, що зараз відбувається на адміністративному кордоні з окупованим Кримом, дуже і дуже втішну дає картинку для екранів російського телебачення", - вважає Лютікова.

Нагадаємо, раніше міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Рєзніков заявив, що проросійські бойовики на тимчасово окупованому Донбасі не пропускають людей на підконтрольну українському уряду територію.

    Реклама на dsnews.ua