• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Плівки Медведчука: оприлюднені всі 35 годин записів з кумом Путіна

Журналісти опублікували 35 годин аудіозаписів з головою політради "Опозиційної платформи – За життя", кумом російського президента Віктором Медведчуком

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Записи оприлюднені трьома частинами на Yiutube-каналі Bihus.Info, інформує "ДС".

Також оприлюднено окреме відео, у якому ведучий Денис Бігус додатково прокоментував ситуацію довкола "плівок Медведчука".

За словами журналіста, записи із Медведчуком робили українські спецслужби: "Доводити це вже немає особливого сенсу, бо СБУ, Офіс генерального прокурора і НАБУ це вже сказали…А робили вони це у межах масштабної спецоперації ще з 2014 року", — стверджує Бігус.

Він повідомив, що весь масив записів є доволі хаотичним, зокрема там є багато розмов, які не мають жодного стосунку до самого Медведчука: "Почуєте, наприклад, як ватажки терористів у Кремль дзвонять".

Також журналіст пояснив, чому велика кількість розмов Медведчука не потрапила до цих записів. Причина в тому, що проросійський політик користувався також захищеною лінією звʼязку.

Бігус відкинув звинувачення у тому, що записи розмов сфальшовані.

Нагадаємо, в одній із частин аудіозаписів йшлося про те, як Медведчук заробляв на закупівлі вугілля у бойовиків на Донбасі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua