• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Понад 65% громадян вважають, що Україна йде не в тому напрямі

Реклама на dsnews.ua

Лише 17,5% громадян вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі, понад 65% громадян з ними не погоджуються

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, яке було проведене соціологічною службою Центру Разумкова, інформує "ДС".

"17,5% респондентів вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі, 65,5% — що події розвиваються в неправильному напрямі (решта опитаних не змогли визначитися з відповіддю)", — повідомили соціологи.

Разом з тим лише 19,5% українців вірять, що Україна здатна подолати проблеми та труднощі протягом найближчих кількох років. 50% вважають, що Україна зможе подолати проблеми у більш віддаленій перспективі, а 20% — що Україна не здатна подолати існуючі проблеми (решта — не визначилися).

Дослідження проведене з 30 жовтня по 5 листопада 2020 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 2020 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

    Реклама на dsnews.ua