• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Представниця "ДНР" у ТКГ закликала Україну відмовитися від Донбасу

"ДНР" запропонувала Україні "офіційно" визнати "суверенітет" так званих республік і відмовитися від претензій на окуповані землі

Наталя Никонорова
Наталя Никонорова
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила представник "ДНР" на переговорах у ТКГ, "міністр закордонних справ" Наталія Никонорова, передає "ДС" із посиланням на сепаратистський ресурс бойовиків.

Никонорова запевняє, що українська сторона нібито "не проявляє прагнення до розблокування процесу і ускладнює його". Терористи обурені, що українські дипломати засекретили спрямовані на адресу ОБСЄ дані по дорожній карті.

«Вважаємо таку позицію відверто абсурдною, оскільки, нагадуємо, що вся суть Мінських угод полягає в тому, щоб урегулювати конфлікт на Донбасі через прямий, прозорий і продуктивний діалог між його сторонами», — сказала Никонорова.

Також терористів образило порівняння "республік" із "раковою пухлиною". Вони тут же запропонували Україні "зробити цю операцію безкровно".

«Офіційно визнати нашу самостійність, суверенітет і правосуб'єктність, а отже, відмовитися від усіх своїх претензій по Донбасу», — заявила Никонорова.

Нагадаємо, в лютому глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук говорив, що найкращим варіантом вирішення конфлікту на Донбасі буде силове звільнення окупованої території.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua