• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

РосЗМІ звітують, що у Чорне море ввійшли військові кораблі Росії

Кораблі військово-морських сил Російської Федерації для артилерійської стрільби увійшли в акваторію Чорного моря

Фрегат "Адмірал Макаров"
Фрегат "Адмірал Макаров"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні російського видання "РИА Новости", передає "ДС".

Зокрема, мова йде про фрегат "Адмірал Макаров", малих ракетних кораблях "Грайворон" та "Вишній Волочек", ракетний корабель на повітряній подушці "Самум", тральщик "Іван Голубець", а також великих десантних кораблях.

За даними ЗМІ, кораблі візьмуть участь в артилерійських стрільбах по надводних і повітряних цілях. Екіпажі вже провели тренування з подолання умовної мінної загорожі. Роль умовного противника виконували морські щити-мішені.

Як зазначається, також у навчаннях задіють літаки і вертольоти морської авіації.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що військові кораблі Каспійської флотилії ВМФ Росії йшли по Дону і прямували через Азовське море до Чорного.

Як повідомляла "ДС", головнокомандувач Збройними силами України генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що Російська Федерація збільшила кількість військ біля кордонів України на території тимчасово окупованого Криму і окремих районів в Донецькій і Луганській областях. За даними групи незалежних розслідувачів Conflict Intelligence Team (CIT), Росія перекидає на кордон з Україною військову техніку, маскуючи її номерні знаки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua