• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Сапронов про вихід збірної в 1/4 Євро: вважаю це заслугою Шевченка і Павелка

Український бізнесмен Юрій Сапронов прокоментував перемогу української збірної над Швецією і вихід нашої команди в 1/4 чемпіонату Європи

Андрій Шевченко
Андрій Шевченко / https://twitter.com/EURO2020
Реклама на dsnews.ua

За його словами, в цьому досягненні — велика заслуга головного тренера збірної Андрія Шевченка і президента УАФ Андрія Павелка.

"Два Андрія. Я, особисто, саме їх вважаю головними "винуватцями" перемоги. Андрій Шевченко та Андрій Павелко. Нам пощастило з Шевченком. Пощастило, що він, людина яка досягла в клубному футболі практично всього, поставив на кін свою репутацію, взявшись тренувати збірну Україна. Крок за кроком, з тих гравців, що є в Україні, він зробив КОМАНДУ, якою ми пишаємося! ", — написав Сапронов у своєму блозі на zpost.me.

"Нам пощастило з Павелком. Пощастило, що не дивлячись на наявність в українському футболі різних "течій", різних олігархів, він створив дієздатну, конкурентоспроможну, професійну КОМАНДУ однодумців у Федерації (Асоціації) футболу України. Щоб це розуміти, треба знати нюанси, деталі, дрібниці та внутрішню кухню. Я її знаю. Андрій (Павелко) ти крутий менеджер. Знімаю капелюха. Дякую Вам АндріЇ за збірну України", — додав Сапронов.

Нагадаємо, 29 червня, збірна України вперше в історії вийшла в 1/4 на Євро, обігравши команду Швеції. Тепер наші футболісти виступлять проти Англії 3 липня. Матч відбудеться о 22.00 за київським часом.

    Реклама на dsnews.ua