• GBP 49.1

"Скуадра Адзурра" залишає бельгійців за бортом Євро-2020 (ФОТО, ВІДЕО)

Збірна Італії з рахунком 1:2 виграє у національної команди Бельгії та виходить до півфіналу Євро-2020

Лоренцо Інсіньє святкує гол у ворота збірної Бельгії

Матч пройшов у Мюнхені на "Альянц Арені", передає "ДС".

Обидві команди розпочали поєдинок на високих швидкостях. Підірвала емоції глядачів на стадіоні Італія, яка на 13-й хвилині відправила мʼяч у сітку воріт Куртуа. Після подачі з кутового Бонуччі корпусом переправив мʼяч за лінію бельгійських воріт. Однак судді гол відмінили через офсайд у Кʼєлліні, який активно брав участь у епізоді.

Італійці святкують гол

Італійці продовжували атакувати. На 31-й хвилині бельгійці втратили мʼяч поблизу свого штрафного, Верратті відпасував на Бареллу, а той в боротьбі з захисниками Бельгії пробив у дальній кут воріт Куртуа — 0:1.

Під кінець першої половини бельгійські захисники стали помилятися частіше, чим у результаті й скористалися італійці. На 44-й хвилині Лоренцо Інсіньє отримав мʼяч на чужій половині поля, протягнув до лінії штрафного та обвідним ударом відправив круглого у "девʼятку" — 0:2.

Гол Лоренцо Інсіньє

У компенсований час до першого тайму удача посміхнулася бельгійцям. Ді Лоренцо підштовхнув у штрафному майданчику Докю і рефері призначив пенальті. Одинадцятиметровий чітко реалізував Лукаку — 1:2.

гол Лукаку
гол Лукаку

У півфіналі Італія зіграє з Іспанією, яка лише в серії пенальті змогла обіграти збірну Швейцарії. Цей поєдинок відбудеться 6 липня.

Нагадаємо, у матчі 1/8 фіналу Євро-2020 збірна Італії перемогла національну команду Австрії з рахунком 2:1.

Редактор: Віктор Костенко