• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Стало відомо, де й коли поховають художника Ройтбурда

Після церемонії прощання у дворі Одеського художнього музею, який очолював Олександр Ройтбурд, він буде похований 11 серпня на Єврейському кладовищі Одеси

Олександр Ройтбурд
Олександр Ройтбурд
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні департаменту культури та туризму Одеської міськради, передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

"Прощання з Олександром Ройтбурдом відбудеться 11 серпня в дворі Одеського художнього музею, а поховання — на Єврейському кладовищі", — сказала керівник департаменту культури та туризму Тетяна Маркова.

Труну з тілом художника доставили з Києва до Одеси 9 серпня. Одесити приносять квіти до будівлі Одеського художнього музею, віддаючи шану таланту художника і керівника установи Олександра Ройтбурда, який помер 8 серпня.

Нагадаємо, 8 серпня помер відомий український художник Олександр Ройтбурд. Він був керівником Одеського художнього музею та вважався одним з творців "Української нової хвилі" в мистецтві і одним з найяскравіших представників постмодернізму в Україні.

Міністерство культури планує втілити в життя мрію Ройтбурда, якому в цьому році мало б виповнитися 60 років, і відкрити музей сучасного мистецтва в Одесі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua