• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Стало відомо, добровольці з яких країн воюють за Україну

Добровольці з 55 країн світу воюють в Інтернаціональному легіоні, створеному після нападу Росії на Україну

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив представник Міжнародного легіону оборони України Дам'єн Магру, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"У нас є представники 55 країн з усіх континентів, навіть таких далеких, як Бразилія, Південна Корея, Австралія", — сказав Магру.

Він поінформував, що найбільше в легіоні американців та британців, за ними йдуть поляки та канадці, а потім представники різних країн. Зокрема, досить велика кількість — з країн Балтії та північних країн, серед яких представник Інтернаціонального легіону виділив Фінляндію.

Магру відмовився назвати загальну кількість легіонерів, пославшись на конфіденційність інформації.

Відповідаючи на питання щодо фінансування, спікер зазначив, що Міжнародний легіон входить до складу Збройних сил України та фінансується з оборонного бюджету.

"Це стосується всіх видатків на проживання, зарплати бійців, зброї та амуніції. У нас є додаткові благодійні кошти від приватних донорів, насамперед західних. Зібрані на різних платформах кошти ми витрачаємо виключно на обладнання для наших бійців, яке не входить у стандартний військовий пакет, що видається ЗСУ, і потрібне на полі бою, але не фінансується через державні канали України", — поінформував представник Міжнародного легіону.

Нагадаємо, на початку березня у складі ЗСУ було створено підрозділ "Інтернаціональний легіон", у якому воюють проти російських окупантів громадяни іноземних держав.

Як повідомляла "ДС", 10 червня у Сєвєродонецьку Луганської області загинув ветеран армії Великої Британії Джордан Гетлі.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua