• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Степанов закликав українців не фантазувати про тромбоз від вакцини AstraZeneca

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов закликав українців не панікувати через повідомлення про побічні ефекти від використання вакцин від коронавірусу виробництва компанії AstraZeneca

Реклама на dsnews.ua

Про це Степанов сказав в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

Він повідомив, що Міністерство охорони здоровʼя в постійному режимі коммуницирует з Європейським агентством з лікарських засобів.

"Як тільки будуть офіційні документи, а не коментарі, тоді будемо дивитися на текст висновку, і потім приймати відповідне рішення", — зазначив він.

Степанов нагадав, що "місяць тому, дивлячись на коментарі, багато було паніки в Україні щодо використання цієї вакцини".

"Потім вийшов офіційний документ, в якому було зазначено, що жодного звʼязку між вакцинацією вакциною AstraZeneca і тромбозами не було виявлено", — сказав глава МОЗ.

Нагадаємо, ряд країн припинили використання COVID-вакцини AstraZeneca через повідомлення про можливі побічні наслідки — виникнення тромбів. Представник Європейського агентства з лікарських засобів (EMA) підтвердив, що є звʼязок між вакциною від коронавируса AstraZeneca, від якої відмовляються багато країн, і виникненням тромбозом.

У Всесвітній організації охорони здоровʼя заявили, що користь від використання вакцини істотно перевищує ризик виникнення можливих наслідків.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua