• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Терехов розповів про "великодні" правила у Харкові

В неділю, 16 квітня, у Харкові освячення пасок триватиме протягом світлового дня, однак міські кладовища будуть зачинені

facebook.com/igor.terehov.kh
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міський голова Ігор Терехов в ефірі національного телемарафону, повідомляє "ДС" з посиланням на Харківську міськраду.

За його словами, це допоможе уникнути великого скупчення людей та дотриматися вимог безпеки.

"Усі священнослужителі проводитимуть освячення пасок упродовж світлового дня. Комендантська година як була, так і буде, — у цей час не будуть проводитися освячення пасок та служба у церквах. Цей досвід ми перейняли з минулого року", — зазначив Терехов.

Також він нагадав, що з міркувань безпеки на Великдень усі міські кладовища будуть закриті для відвідування. Крім того, низка цвинтарів очікує на розмінування.

"Велись активні бойові дії, наш противних обстрілював кладовища, мінував їх дистанційно. Є кладовища, які ще не розмінували. Зараз наші піротехніки працюють на полях Харківщини, бо потрібно привести до ладу сільськогосподарські угіддя та почати посівну. Тому буде посилене патрулювання міських цвинтарів, аби не допустити нещасних випадків", — зазначив мер.

Як повідомляла "ДС", під час великодніх свят в Україні діятимуть обмеження і заходи безпеки, пов'язані з воєнним станом.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua