• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Терорист Ходаковський повідомив подробиці військових зборів у "ДНР"

Військовий мобілізаційний збір, який розпочався 17 травня на території самопроголошеної "ДНР", поки що має навчально-тренувальний характер

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив ватажок терористичного угрупування "Восток" Олександр Ходаковський, інформує "ДС".

У своєму блозі бойовик зазначив, що цей збір "викличе сумʼяття в цивільному середовищі, підніме купу питань, порушить обговорення, породить нарікання і навіть різку критику, — це нормально".

"За формальними назвами ховається та обставина, що кожен нормальний начальник і командир повинен бути в тому числі і методистом. Процес підготовки не закінчується навчальним закладом, а тільки, по суті, починається, коли людина потрапляє в підрозділ. І головне у методиста — не замилювати очі собі та іншим уявним результатом, а виявляти проблеми і усувати їх, по можливості. Якщо завдання майбутніх мобілізаційних заходів полягає не тільки в тому, щоб порушити нейромережі, а й подивитися, що ми зліпили за сім років і як це працює, щоб внести потрібні корективи, то це правильний підхід", — додав Ходаковський.

Як відомо, Ходаковський до війни був командиром спецпідрозділу "Альфа" в СБУ Донецької області.

Нагадаємо, на окупованих територіях Луганщині та Донеччині підконтрольна Росії "влада" розпочала так званий військовий збір "резервістів".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua