• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Ткаченко заявив, що перейменування УПЦ МП "може сколихнути суспільство"

Рішення суду з перейменування Української православної церкви Московського патріархату може призвести до порушення релігійної злагоди у нашій країні

Олександр Ткаченко
Олександр Ткаченко / Liga.net
Реклама на dsnews.ua

Про це міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко розповів на пресконференції, передає "ДС" з посиланням на Цензор.нет.

"Наскільки я знаю, питання перебуває в судах. Навіть якби я хотів впливати на рішення суду — цього робити не варто. Для мене особливо важливо, коли ми проводимо діалог із главами церков, збереження толерантної ситуації, яка на сьогодні склалася", — зазначив міністр.

Ткаченко зауважив, що будь-які "драматичні рухи" в цьому питанні, як і в питанні мови, можуть збурити суспільство та зумовити хвилі підтримки або протестів з того чи іншого боку.

"На сьогодні для мене важливо, що процес діалогу між церквами відбувається. Він іноді, особливо коли йдеться про УПЦ, непростий, але спокій і релігійну злагоду ми зберігаємо. Для мене це важливіше, ніж те, що може статися в результаті рішень суду", — наголосив Ткаченко.

Нагадаємо, наприкінці квітня президент Росії Володимир Путін, згадавши про нібито утиск російськомовних в Україні, назвав Українську православну церкву Московського патріархату Російською православною церквою.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua