• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У Маріуполі росіяни звозять у супермаркет трупи, які вимило з могил: є сильна загроза епідемії (ФОТО 18+)

Російські окупанти в Маріуполі звезли трупи, які вимило з братських могил при відновленні водопостачання, в один із супермаркетів. В місті загроза вибуху епідемій

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко у Telegram, передає "ДС".

"В приміщенні супермаркету "Щирий кум" в Лівобережному районі по пр. Свободи росіяни облаштували трупозвалище. Буквально.

Сюди росіяни звозять тіла загиблих, що вимило з могил при спробі відновлення водопостачання та частково — ексгумованих. Просто звалюють, наче сміття.

Катастрофічна нехватка людей для захоронення та потужності навіть імпровізованих моргів. До такого ступеня, що в Москві розпочали окрему рекрутингову кампанію патологоанатомів", — написав Андрющенко.

Він наголошує, що це фото – свіже і є демонстрацією загроз епідемії.

 

Тим часом мер Маріуполя Вадим Бойченко в ефірі телемарафону попередив про ризик виникнення спалахів інфекційних захворювань у Маріуполі цього літа

За словами мера, у Маріуполі через дії росіян вбито 22 тисячі осіб, що призвело до стихійних поховань. У "полоні" залишається більше 100 тисяч мешканців, яких не випускають з міста окупанти.

"До цього додається непрацююча каналізація, відсутність збору сміття і погіршення погодних умов, тому що ми стоїмо на порозі літа, тобто буде підвищуватися температура.

Тому наші лікарі повідомляють про небезпеку, яка може виникнути цього літа – спалахи інфекційних захворювань – дизентерії, чуми та інших. Ці хвороби можуть забрати тисячі маріупольців", — сказав мер.

Як повідомляла нещодавно "ДС", російські окупанти мають намір викопати ще одну братську могилу під приводом можливої епідемії та зростання смертності у Маріуполі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua