• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Україна візьме участь у європейській програмі наукових досліджень та інновацій

Уряд погодив проєкт розпорядження глави держави Володимира Зеленського, який дасть можливість Україні укласти угоду з Євросоюзом щодо участі в європейській програмі "Горизонт Європа"

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав на черговому засіданні Кабінету міністрів у середу, 6 жовтня, передає "ДС".

"Україна доєднається до програми "Горизонт Європа". Уряд схвалив проєкт розпорядження Президента, який дасть можливість Україні укласти угоду з ЄС щодо участі в європейській програмі наукових досліджень та інновацій. Участь у цій програмі означає співробітництво в усіх наукових сферах: від медицини до космосу. Це додаткові фінансові можливості для наших наукових установ та обмін досвідом для українських вчених", — сказав Шмигаль.

За його словами, планується також укладення угоди щодо участі України в програмі "Євроатом", яка стосується досліджень та навчання у сфері атомної енергетики.

Після погодження проєктів указів Президента урядом їх має підписати глава держави.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський в День науки, який у цьому році в Україні відзначали 15 травня, заявив, що під час війни та захисту нашої державності робота наукового співтовариства набуває в десятки разів більшого значення.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua