• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Українська асоціація футболу затвердила "Героям слава!" як офіційний слоган збірної України

Патріотичне гасло "Героям слава" отримало офіційний статус в збірній України з футболу

Форма збірної України з футболу
Форма збірної України з футболу / UAF.UA
Реклама на dsnews.ua

Про це у Facebook повідомив глава Української асоціації футболу Андрій Павелко, передає "ДС".

«Виконком УАФ одноголосно підтримав мою пропозицію і затвердив футбольні символи України. Відтепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді тризуба з написом — Ukraine, на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і матчах національної збірної може використовуватися великий герб — карта України з тризубом в центрі. Також Виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні» та «Героям слава», які вже багато років є привітанням для мільйонів наших уболівальників не тільки в Україні, але і у всьому світі", — написав Павелко.

За його словами, "унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, обʼєднав усіх українців з різних регіонів нашої країни, і наших земляків з інших країн і континентів".

"Для нас велика честь оберігати його і наповнювати новою силою єдності. Вітаю всю футбольну Україну і з цим історичним рішенням», — написав президент УАФ.

Як писала "ДС", 10 червня стало відомо, що УЄФА зобовʼязав Національну збірну України з футболу прибрати з форми слова "Героям слава!". Українська асоціація футболу (УАФ) почала з УЄФА консультації з цього приводу. МЗС України пообіцяло допомогти відстояти гасло "Героям слава!" на футболках гравців збірної України.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua