• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Українці назвали ТОП-3 проблем, які хвилюють їх найбільше (ІНФОГРАФІКА)

Першою трійкою проблем, що найбільше хвилюють громадян України, є: високі тарифи на послуги ЖКГ (56,8%), війна на Донбасі (52,2%) та пандемія коронавірусу (52,1%)

Реклама на dsnews.ua

Такі дані були отримані в результаті соціологічного дослідження «Екологічні тренди в Україні. Погляд громадян», проведенного Інститутом Горшеніна та Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, передає "ДС".

На четвертому місці - економічна ситуація в країні та низький рівень життя населення (49,1%), при цьому корупція у владі (39,8%) та якість медичного обслуговування (38,2%) є найбільш важливими для більше ніж третини громадян.

Екологічна ситуація посідає сьому позицію у рейтингу найболючіших проблем країни, через неї непокояться понад чверть опитаних (25,6%). Так само, як і через відсутність ефективних реформ – ця проблема знаходиться на восьмому місці (25,5%).

Кожний п’ятий українець (21,2%) переживає через карантинні заходи, які запроваджує влада у зв’язку з пандемією коронавірусу, а кожний шостий (16,4%) – через анексію Криму – вона завершує першу десятку даного рейтингу.

Дослідження «Екологічні тренди в Україні: погляд громадян» було проведено Інститутом Горшеніна спільно з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні у листопаді-грудні 2020 року. У ході дослідження було проведено пʼять фокус-групових дискусій у центральному (м. Київ), західному (м. Львів), східному (м. Дніпро), Південному (м. Одеса) та північному (м. Чернігів) регіонах України, а також особисті інтервʼю (face-to-face) відповідно до місць проживання респондентів. Усього було опитано 2000 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України (без урахування окупованих територій Донецької і Луганської областей, АР Крим, міста Севастополя) за квотами: регіон проживання, стать і вік респондентів. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує +/- 2,2%.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua