• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Українські прикордонники знайшли російського "злодія в законі" зі списку РНБО у соняшниках

Співробітники Держприкордонслужби України затримали російського "злодія в законі" на прізвисько "Леван Гальський"

затримання порушників
затримання порушників / dpsu.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Держприкордонслужби України, передає "ДС".

За даними відомства, напередодні чоловік намагався потрапити на територію України з РФ, оминаючи пункт пропуску. Разом з ними були ще дві людини без документів, одна з яких виявилася "кримінальним авторитетом". Всі вони ховалися від прикордонників в поле, засіяному соняшниками.

"42-річний "злодій в законі", громадянин Російської Федерації в травні цього року був включений до списку санкцій Ради національної безпеки і оборони України. Його спільник — 31-річний "кримінальний авторитет", громадянин Грузії", — вказують у Держприкордонслужбі.

Стосовно громадянина України прикордонники склали протокол за незаконний перетин кордону і наклали штраф у розмірі 8500 грн.

Іноземці затримані, зараз з ними спілкуються правоохоронці.

Нагадаємо, 14 травня президент України Володимир Зеленський провів засідання РНБО, на якому було прийнято рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань. Застосовані обмежувальні заходи до 557 так званих "злодіїв у законі", 542 з яких — іноземці, 15 — громадяни України.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що в Україні більше немає "злодіїв у законі". Крім того, триває процедура видворення "кримінальних авторитетів", з 111 їх залишилося 42.

4 червня президент Володимир Зеленський заявив, що після санкцій РНБО вдалося досягти нульового впливу "злодіїв у законі" на криміногенну ситуацію в Україні.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua