• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У "ДНР" поскаржилися, що "ЛНР" перекриває їм "газовий вентиль"

Реклама на dsnews.ua
На території терористичної «ДНР» виникають передумови до дефіциту природного газу, який надходить бойовиків з території «ЛНР»

Про це повідомив керівник групи "Інформаційне опір", нардеп Дмитро Тимчук в Facebook, передає "ДС".

"На даний момент тиск газу в газорозподільних системах на території "ДНР" - на 15-20% нижче норми, що є недостатнім для належного забезпечення газом підприємств теплокомуненерго та вироблення необхідного обсягу тепла", - написав він.

За даними ІС, зниження температури навколишнього середовища зумовить ще більше падіння тиску в газорозподільних системах, що може призвести до дефіциту газу на території "ДНР".

Як повідомляла "ДС", раніше в місії ОБСЄ повідомили, що жителі окупованої бойовиками "ЛНР" території Луганської області можуть залишитися без води, електрики та опалення на новорічні свята.

Така ситуація склалася у зв'язку з великою заборгованістю по оплаті комунальних послуг. Комітет Червоного Хреста, який раніше виробляв оплату рахунків жителів області, перестав здійснювати платежі.

Через відсутність домовленостей про постачання води, Україні доведеться припинити водопостачання непідконтрольних територій Луганської області з грудня.

У "ЛНР" придумали своє "пояснення" щодо припинення подачі водопостачання на окуповану територію Луганської області. Нібито українська влада дала вказівку організувати хімічне зараження води, що постачається "для зомбування" населення "ЛНР" завезеними із США хімікатами, і на час запуску обладнання для "зараження" водопостачання припинене.

    Реклама на dsnews.ua