• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У Криму судитимуть активіста УПА за "замах" на "беркутівців" на Евромайдане

Реклама на dsnews.ua
Андрій Коломієць зараз утримується під вартою

Так званий "прокурор Криму" Наталія Поклонська затвердила обвинувальний висновок по кримінальній справі стосовно Андрія Коломійця, якого звинувачують у замаху на життя двох співробітників кримського спецпідрозділу "Беркут" в січні 2014 року в Києві. Про це "ДС" повідомили в прес-службі окупаційної прокуратури Криму.

Російське слідство вважає, що обвинувачений, Андрій Коломієць", будучи членом Української повстанської армія (УПА) здійснив замах на життя двох "беркутівців", закидавши їх пляшками із запальною сумішшю. До того ж на нього намагаються повісити зберігання та перевезення наркотиків у великому розмірі.

Підозрюваний утримується під вартою. Кримінальну справу направлено для розгляду по суті в Київський районний суд Сімферополя.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", в листопаді 2015 року Генеральна прокуратура України заявила, що слідство підозрює спецпідрозділ київського "Беркута" у вбивстві 39 протестувальників на вулиці Інститутській в Києві 20 лютого 2014 року. Ці ж бійці можуть бути причетні до вбивств, ще 7 людей на Майдані. При цьому в ГПУ поіменно назвали підозрюваних.

    Реклама на dsnews.ua